Mladost u Bijeljini osvojila vrijedan bod, zbog teškog nevremena utakmica dva puta prekidana

Zbog teškog naoblačenja utakmica je prekidana čak dva puta po 15 minuta! Uprkos svemu, utakmica je nastavljena i završena rezultatom 0:0. Mladost je u Bijeljini osvojila vrijedan bod.

Nakon prvog prekida svi su očekivali da se utakmica neće nastaviti, jer su uslovi bili katastrofalni, ali nakon 15. minuta fudbaleri su prvi put istračali na teren, da bi se nakon tri minute opet vratili u svlačionice zbog udara groma iza gola.

Potom je opet nastupila pauza koja je trajala više od 15. minuta, da bi sudije odlučile da uprkos svemu nastave susret.

U tih preostalih 10 minuta, naši fudbaleri su uspjeli sačuvati rezultat 0:0, iako je Radnik konstantno napadao, a s druge strane Aldin Šišić je u sudijskoj nadoknadi propustio stopostotnu priliku kada je sam istrčao na golmana Lučića.