Mladost bolja od Borca: Abid Mujagić dva puta pogodađao mrežu Trkulje

Mladost je u 14. kolu Premijer lige u Doboj Kaknju dočekala banjalučki Borac, a na kraju je domaći tim slavio pobjedu od 2:1.

Mladost bolje ulazi u meč i u 13. minuti stiže do vodstva. Dosuđen je penal za domaće, odgovornost je preuzeo Abid Mujagić i pogodađa mrežu Trkulje za prednost od 1:0.

Nakon primljenog gola gosti su se otvorili, ali bez pravih prilika i ostalo je  1:0.

Nastavak je također ponudio odličan meč, Mladost je bila opasnija, ali prvi do gola je stigao Borac. Grešku golmana Velića koristi Mahir Karić i pogađa u 60. minuti za 1:1.

Međutim, samo minut kasnije Mujagić prekrasnim golom pogađa za 2:1, što se na kraju ispostavio kao konačan rezultat meča.

Premijer liga, 14. kolo:

Mladost - Borac 2:1 (Mujagić 13'p, 61' / Karić 60')

MLADOST: Velić, Šišić, Lazić, Šećerović, Hiroš, Regoje, Karahmet, Dilaver, Mujagić, Mišić, Isaković.

BORAC: Trkulja, Galešić, Danilović, Puzigaća, Kunić, Raspudić, Karić, Burazor, Janičić, Kondić, Čudić.