Iz Arhiva: Boškovića privukle ambicije našeg kluba, oduševljen Crvenom legijom

Iz Arhiva: Boškovića privukle ambicije našeg kluba, oduševljen Crvenom legijom

U intervjuu za službeni Youtube kanal FK Mladost TV, sniman nakon susreta Mladosti i tuzlanske Slobode na Kamberović polju, Bošković govori o vlastitoj igračkoj karijeri i napuštanju Srbije u kojoj je proveo igrački vijek, da bi započeo karijeru u BH Telecom Premijer ligi.

Bivši reprezentativac mlade selekcije reprezentacije Crne Gore prve fudbalske korake započeo je u Srbiji u Mladosti iz Apatina.

Danas nastupa u dobojskoj Mladosti u koju je stigao kako kaže, ponajviše zbog ambicija i planova da se nekadašnji nižerazredni klub promoviše u stabilnog premijerligaša.

Najprije je nastupao za zvorničku Drinu s kojom se izborio za opstanak u društvu najboljih, da bi potom stigao u dobojsku Mladost.

U naš klub su ga privukle ambicije, pa Bošković izjavljuje da se u Doboju ugodno osjeća i da su ga igrači prihvatili, samo mu je tada jedini problem bio što se domaće utakmice nisu mogle igrati na stadionu MGM Farm Arena.

Pogledajte video intervju!

Video: J. Korjenić